Виробник роботизованих пилососів

Компанія LILINInternationalGroupLimited, яка має своє власні фабрики, розташовані в Шеньчжені і Сяминь, є великим професійним виробником. Також вона має свій власний центр досліджень та розробок, який займається розробкою та виробництвом роботів-пилососів.Дякуючипотужній технічній групі... більше

Робочий вакуумний пристрій для керування WIFI APP та навігатор для гіроскопів X5S

 

 


Особливості:


X5S - це пильний пилосос із високоміцним роботом, який має два відокремлені пилососи, один з пилососом, інший з вбудованим резервуаром для води, найбільший вбудований резервуар для води з об'ємом 300 мл.

Він також має систему вищої кінцевої локалізації, яка реалізується гіроскопом, групами верхнього кінця інфрачервоних датчиків та датчиками прискорення.

 

Контроль APP


Щоб розпочати, зупинитися, згадати свого робота чистого в будь-який час і в будь-якій точці світу, поки існує Інтернет.

 

Кілька режимів очищення


Як і більшість попередніх очищувачів роботів Lilin, він може очищати різні типи підлог в режимах зигзага, автоматичного очищення краю, плямистої очистки.

Але X5S краще виконує при очищенні зигзага після використання інтегрованої технології локалізації INFRA-GYRO.


Бак для води

 

Великий вбудований резервуар для води на пилозахищенні, потужністю 300 мл, закінчується 150-200 кв.м. вологим розчищенням без заправки води.


Пилосос


Змінний пил для хімчистки.


Великий світлодіодний екран


З LED-екраном відображати час, робочий стан, коди помилок, стан акумулятора та встановити робочий графік.


Щоденна система планування


Ви можете встановити графік очищення з понеділка по неділю, просто налаштувавши пульт дистанційного керування. Він працює так, як ви бажаєте, і заряджає, коли сила низька.


Автозарядження


Він може швидко знаходити станцію автоматичного заряджання і заряджатись лише через три години.


Великий резервуар для води та великий швабр


Вона має найбільший водяний резервуар 330 мл, який вистачає на 2 години вологого змащення. Супер мікро тканина тканина хороша в очищенні важких бруду і легко мити.


Анти-скелетні датчики добре захищають вашого робота


За допомогою серії високоточних інфрачервоних датчиків не буде падати ступенів вище 5 см, тоді як більшість роботів-прибиральників зникнуть, якщо кроки менше 8 см.


Довший робочий час


Літій-іонний акумулятор 2600 мАч підтримує роботу X5S протягом 2 годин після кожної зарядки. Іноді він може працювати протягом 2 годин, якщо немає килима. Проте заряджати лише 3 години, щоб відновити його.