Виробник роботизованих пилососів

Компанія LILINInternationalGroupLimited, яка має своє власні фабрики, розташовані в Шеньчжені і Сяминь, є великим професійним виробником. Також вона має свій власний центр досліджень та розробок, який займається розробкою та виробництвом роботів-пилососів.Дякуючипотужній технічній групі... більше

автоматичний прибирач LL-272 ( 899 )

Найменування: автоматичний прибирач

Модель: LL-272 ( 899 )


 

Опис:

1. Інтелектуальні налаштування всмоктування

Пристрій здатний автоматично корегувати силу всмоктування при попаданні на поверхню з різними рівнями забруднення (робот буде рухатися швидше при виявленні більш забрудненої області).

Ця технологія допомагає чистити ефективніше, а також економніше використовувати електрику.

 

2.  Технологія анти-плутанина

Покращена технологія анти-плутанини дозволяє роботу не застрявати на краю, бахромі та інших деталях килима. Робот може легко проїхати по дроту товщиною 2 см. Робот-пилосос може долати перешкоди під нахилом до 45 градусів.

Пристрій здатний автоматично корегувати силу всмоктування при попаданні на поверхню з різними рівнями забруднення (робот буде рухатися швидше при виявленні більш забрудненої області).Ця технологія допомагає чистити ефективніше, а також економніше використовувати електрику.

 

3.  Прибирання за графіком або функція установки часу

Ви можете встановити час роботи по певних днях (один / декілька / кожен день тижня) для того, щоб робот міг автоматично чистити Ваш дім, поки Ви на роботі або у відрядженні.

Також Ви можете налаштувати тривалість прибирання. Ви можете встановити тривалість прибирання від 1 хвилини до 24 годин.

Однак, якщо робот-пилосос вимкнути вручну під час увімкненої функції налаштування часу, всі налаштування цієї функції скасовуються.

Під час роботи цієї функції, якщо Ви, наприклад, встановите час роботи робота дві з половиною години, а після години роботи робот розрядиться, тоді він самостійно знайде базу для підзарядки і, як тільки він повністю зарядиться, він автоматично продовжить прибирання, поки не закінчиться дві з половиною години.

 

4. Функція виявлення бруду

Під час експлуатації робота, якщо пристрій знаходить місце з великим скупченням бруду або сміття, тоді робот-пилосос збільшить інтенсивність прибирання та подовжить час чистки цієї області.

5. РК-дисплей і інформують індикатори

Робот може ідентифікувати різні невірні умови та із виникнення таких випадків під час прибирання індикатор почне мерехтіти. Під терміном «невірні умови» мається на увазі, наприклад: низький рівень заряду батареї, необхідність очищення бічної щітки, не встановлено пилозбірник або центральну щітку, виникнення проблем із ковзаючою щіткою або колесом. Відповідна умова буде відображена безпосередньо на РК-дисплеї.

 

6.  Різні режими прибирання

Персоналізований режим: Ви саморуч можете налаштовувати для більш зручного та ефективного прибирання; Автоматичний режим чищення: максимальна чистка поверхонь; Точковий режим чищення: прибирання частково, уздовж стін або меблів.

 

7.  Низький рівень шуму: близько 55 дБ

Якщо порівняти його із аналогами на ринку, цей робот – найбільш безшумний, тому під час прибирання приміщення Ви можете зосередитися на роботі чи навчанні.

 

8.   Гнучка бічна щітка

Окремий двигун, що керує роботою бічних щіток, ще більш покращує ефективність прибирання країв і кутів роботом-пилососом.

 

9.  Ультрафіолетова лампа для стерилізації з функцією ароматизацією.

Під час прибирання можна включити УФ-лампу для стерилізації підлоги, а також вибрати функцію ароматизації.

 

10.  Вологе прибирання

Пилосос має функцію протирання підлог, розроблену для більш повної чистки підлоги.

 

11. Місткий пилозбірник (теоретична ємність - 1 л, фактична ємність - 0,7 л) 

Велика місткість пилозбірника: вміщує більше волосся і великих частинок бруду, легко виймається і очищається. Фільтри ефективно затримують бруд, не допускають повторного забруднення і не бруднять руки.

 

12.  Індикація статусу зарядки на дисплеї

Під час процесу зарядки, на дисплеї відображається стан зарядки. Коли зелений індикатор миготить, то це означає, що батарея заряджається. Коли зелений індикатор перестає миготіти, то це означає, що батарея повністю заряджена. Після завершення зарядки робот-пилосос перейде в режим очікування з мінімальною витратою енергії, тому Вам не потрібно турбуватися щодо можливості перезарядження.

 

13. Віртуальна стіна

Віртуальна стіна – це додаткова функція. Детектор посилає спеціальні ІЧ-сигнали для обмеження площі прибирання, щоб запобігти потраплянню пилососа в небажані області. Ця функція називається «віртуальна стіна», оскільки вона діє як стіна.

14. Функція автопідзарядки

Якщо запущено режим «docking», робот-пилосос починає пошук зарядної станції одразу після закінчення роботи і переходить в режим очікування. Робот-пилосос також автоматично розпочне шукати зарядну станцію для підзарядки, коли рівень заряду батареї стане нижче 15% під час прибирання. Робот-пилосос заново повернеться до прибирання за графіком після повної зарядки батареї.

 

15. Одноразовий мішок для сміття

Комплект містить 10 одноразових мішків для сміття.

 

Технічні характеристики:

Джерело живлення: вхідний змінний струм 100-240В 50/60 Гц

Вихідний постійний струм: 22 В, 1А

Номінальна потужність: 35 Вт

Напруга: 14,4 В, 2500 мАг

Час зарядки: 4-6 Годин

Час роботи: 60-90 хвилин

Комплект поставки:

Main cleaner unit*1

Virtual wall *1

Adaptor *1

Charger base *1

Side Brush *2

Brush clean tool* 1

Remote controller *1

Dusting paper*6

Disposable bag *10

User's manual *1

Робот-пилосос -1 шт

Віртуальна стіна - 1шт

Адаптер - 1 шт

Зарядна станція - 1 шт

Бічна щітка - 2 шт

Інструмент для очищення щіток - 1 шт

Пульт дистанційного керування - 1 шт

Серветки для вологого прибирання - 6шт

Одноразовий пакет для збору сміття - 10 шт

Інструкція користувача - 1 шт

Сертификації: CE, RoHs 

 

-6_02.jpg-6_03.jpg-6_04.jpg-6_05.jpg-6_06.jpg-6_07.jpg-6_08.jpg-6_09.jpg-6_10.jpg-6_11.jpg

автоматичний прибирач